logo logo

Інформація про нас

Про нас

Наш Благодійний фонд "З турботою в серці" був створений в 2016 році - це фонд, який наша команда створила після того, як зрозуміли що допомагати і дарувати добро людям, нічого не просячи в замін, приносить нам величезне задоволення, та надзвичайні емоції, адже добро об’єднує нас, робить сильнішими, і дає шанс повірити в диво!


Для того щоб зробити що щось приємне, не обов'язково бути багатим, іноді достатньо лише посмішки, погляду, в метро або автобусі, щоб запустити цей механізм!


Благодійний фонд «З турботою в серці» надає допомогу:


Два найважливіших дня в твоєму житті: день, коли ти з'явився на світ, і день, коли ти зрозумів навіщо!

Марк Твен

Photo picture

Голова правління


Губаренко Владислав Сергійович


Влад народився у незалежній Україні, де і прожив усе своє життя та здобув вищу освіту у Національному Транспортному університеті. Любить спорт, музику, літературу, прогулянки та активний відпочинок. Приймав участь у різних благодійних акціях, згодом замислився над створенням власного благодійного проекту.


Photo picture

Член правління


Меленчук Дмитро Русланович


Дмитро народився у Київській області за незалежної України, де й проживає нині. Здобув вищу освіту у Національному Авіаційному університеті. Захоплюється музикою, літературою, кінематографом. Товаришує з Владом ще зі школи. Почувши його ідею про створення благодійного проекту, цілком підтримав його та вирішив працювати над ним разом.
Вгору