logo logo

Наші проекти

Допомога тим, хто її потребує

Збір коштів для Бориспільської ЦРЛ

Збір коштів для Бориспільської ЦРЛ

Дорогі друзі, ні для кого не секрет, що лікарні нашої країни знаходяться не в найкращому стані, деякі на особистому досвіді переконалися в цьому, але разом ми можемо змінити багато, тим більше коли справа стосується дрібниць! Я є одним із засновників всеукраїнської благодійної організації «Благодійний фонд з турботою у серці», і мова піде про Бориспільської центральної районної лікарні.


Потрібно насправді не так багато, а саме, системний комп'ютерний блок, робітничого класу новий або б/у, для приймального відділення, його наявність істотно прискорить обслуговування пацієнтів, і скоротить час їх реєстрації!


Приблизні характеристики: ОЗУ: 1-2 ГБ. HDD 250 - 500 ГБ Процесор: 2 ядра В цілому – простий та робочий комп’ютер.


Так само другий чимало важливий етап проекту це камери для такого апарату як «Небулайзер». А саме для небулайзера "Омрон" NEC - C28 - E і "Омрон" NE - C29 - E, камери для цих моделей однакові, що вони собою представляють кожен з вас може побачити на фото, Nebulizer їх так само потрібно не багато, для нормальної роботи досить 5 камер, завдяки цим камерам діти, які надходять з серйозними захворюваннями дихальних шляхів, асфіксією та іншими важкими недугами, будуть отримувати своєчасну медичну допомогу, а також проходити подальше лікування, що дозволить їм стати абсолютно здоровими без всяких ускладнень!


Насправді багато не треба, але цих дрібниць досить щоб допомогти не одній людині, щоб врятувати не одне життя, разом ми можемо зробити краще, я вірю в це!


Дякую всім за вашу увагу і приділений час!

Вже зібрана вся сума

Проект закрито

Зробити пожертву в один клік


One Click Donate


Вгору