logo logo

Наші проекти

Допомога тим, хто її потребує

Відкриваємо збір на суму 300 000 грн

Відкриваємо збір на суму 300 000 грн

БФ "З турботою у серці"


Підтримайте нас!


Наш фонд «З турботою у серці» існує вже 2 роки. І за ці 2 роки ми продовжуємо робити спільні кроки до того щоб зробити життя людей трохи легше.

Яких-небудь результатів важко домогтися, якщо не любиш свою роботу. Наші співробітники зустрічають понеділки з радістю, тому що кожен новий день - це можливість ще комусь допомогти.

«Адресна допомога» - хоч і наймасштабніший на сьогодні, але все ж тільки один з наших проектів. Тому роботи у нас багато. Нудно перераховувати всі, але спробуємо найголовніше. Це прийом і обробка документів, збір інформації, телефонний зв'язок і листування з нашими підопічними, клініками та аптеками, налагодження контактів, підготовка і розсилка звітів, організація тренінгів і груп взаємопідтримки, ведення бухгалтерії, планування і втілення благодійних акцій, написання текстів і постів у соціальних мережах , збір макулатури і гуманітарної допомоги, координація роботи складу і обслуговування скарбничок.

Ми спілкуємося з волонтерами, обговорюємо їх ідеї та плани і знаходимо для них нішу в діяльності фонду.

Ми залучаємо до своїх проектів все більше партнерів, і намагаємося захопити їх ідеєю благодійності, щоб зробити своїми супутниками в майбутніх справах.

Ми шукаємо нові можливості допомоги нужденним.

100% коштів, перерахованих на конкретну потребу чи проект, йдуть на допомогу дітям (або на конкретний проект). Закон дозволяє нам залишати на адміністративні потреби 20% зібраних коштів, у тому числі з адресної допомоги важкохворим. Але ми цього не робимо. Оскільки молодій організації це не по кишені.

Звідки ж беруться гроші на адміністративні потреби? - запитаєте ви. Вони надходять від тих людей, які знають і цінують нашу працю, тому цілеспрямовано перераховують гроші на роботу фонду. Саме ці люди допомагають нам оплачувати оренду офісу та складу, комунальні послуги, виготовлення і обслуговування скарбничок, рекламу і просування, підтримку сайту, придбання оргтехніки та програмного забезпечення, оплату незалежного аудиту, покупку канцтоварів та бензину для авто, і, звичайно, на зарплати персоналу , який щодня забезпечує ефективну і прозору роботу фонду.

Щоб зберегти темп і якість роботи і забезпечити зростання організації, необхідне стабільне фінансування.

Запрошуємо вас зробити свій внесок у розвиток фонду «З турботою у серці». Разом з вами ми зможемо не тільки допомогти більшій кількості нужденних, а й зробити Україну країною, в якій хочеться жити, хочеться працювати і посміхатися!

Відкриваємо збір на суму 300 000 грн, що еквівалентно нашим витратам на адміністративні потреби. Така сума допоможе нам не збавляти обертів і закласти фундамент для подальшого зростання.

Вже зібрано 0 грн

Зробити пожертву в один клік


One Click Donate


Вгору