logo logo

Наші проекти

Допомога тим, хто її потребує

Онкологія - «чума 21-го століття»

Онкологія - «чума 21-го століття»

Дорогі друзі!


На сьогоднішній день онкологічні захворювання, стали справжньою епідемією сучасного світу.


За статистикою, в Україні скаладається дуже трагічна картина:


  • - Україна на другому місці в Європі за темпами поширення раку.
  • - Щорічно в Україні більше 160 тис. людей дізнаються, що вони онкохворі.
  • - Щороку від раку помирають близько 90 тис. людей, з них 35% люди працездатного віку.
  • - Щодня в Україні хворіють на рак 450 людей, з них гинуть 250.
  • - Щогодини реєструється понад 20 нових випадків захворювання, а 10 жителів України помирають від раку.

Мі будемо намагатися допомогти кожній людині, яка до нас звернеться! Також ми будемо розгортати програми, по пошуку людей з проблемами, та шукати шляхи для їх вирішення і робити все що в наших силах! Ми молода команда яка хоче зробити цей світ трішечки краще, добріше та внести у нього трішечки барв!


Не в наших силах змінити весь світ, але його можна змінити для декількох людей, які почнуть вірити що в світі ще залишилось добро, і змусити їх повірити у Диво!


Наразі ми молодий фонд, якому дуже важко стати на ноги, оскільки ми не маємо коштів на рекламу, на просування нашої організації у ЗМІ. Оскільки наша самоціль – не вигода, а реальна допомога, не показушна реклама, а рішучі дії, ми будемо робити усе що в наших силах, для того щоб допомогти якомога більшій кількості людей, які цього потребують. Ми будемо виконувати наші зобов’язання перед суспільством, Богом і самими собою!


Наша організація, «Благодійний фонд з турботою у серці», це проект який наразі будується виключно на нашому ентузіазмі та бажанні допомагати оточуючим нас людям. Наш фонд – це проект, який хоче зробити світ навколо нас кращим та добрішим.


Сподіваємося що ви відгукнетеся на наші прохання про допомогу, оскільки ми хочемо щоб кожна людина яка живе поряд з нами внесла частинку добра у цей світ, ми відкриті для будь-якої допомоги: матеріальної, дієвої та готові до тісної співпраці!


Давайте створювати добро разом!

Проект не має ліміту суми

Зробити пожертву в один клік


One Click Donate


Вгору