logo logo

Допомогти

Зробити пожертву онлайн

List picture
List picture

Банк Приватбанк:

БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ: "БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД З ТУРБОТОЮ У СЕРЦІ":
Код ЄДРПОУ/ДРФО 40855065
Валюта: UAH (Українська гривня)
№ рахунку 26008053174420
назва банку: Публічне акціонерне товариство комерційний банк "ПРИВАТБАНК"
МФО 321842
Призначення платежу: Благодійні внески, для виконання статутних задач"

Ключ до прийняття у своє життя благодійності лежить в розумінні того, що вона необхідна не тільки тому, хто приймає її, але і тому, хто дає. Благодійність очищує нас від егоїзму, і дозволяє у поспіху життя зробити щось по справжньому важливе і цінне.


Ми живемо у матеріальному світі, де багато що можна придбати за гроші. Але благодійність дозволяє робити добрі справи навіть маючи скромні доходи, це може бути невелика сума і навіть просто моральна підтримка. Духовна благодійність здатна повернути до життя людину, яка потребує підтримки.


Суми, часом непосильні для однієї сім'ї, з легкістю збираються тими хто вірить, бере участь в таких проектах, допомагає збирати гроші на лікування і співчуває разом з нами.


Благою справа може бути тільки тоді, коли людина не просто віддає частину своїх грошей, а саме «творить добро» - дарує знедоленим частинку своєї енергії, безкорисливо, не чекаючи нічого у відповідь. Це не тільки милостиня жебракові або пожертвування грошей, це і добрий вчинок, і, навіть, просто добре слово.


Тому якщо кожен буде вносити хоч якусь частку, якусь невелику допомогу, тоді все вийде. Світ буде щасливішим і добрішим. Потрібно завжди починати з себе. І головне бути добрішими, і в скрутну мить не відмовляти, а допомагати. А добро обов'язково повертається примноженим.


Творіть добро!Вгору