logo logo

Приєднатися до нас

Волонтерські проекти і програми


Волонтерство - це безкорислива допомога іншим - не матеріальна, а діяльна.


А ще - це самореалізація, можливість вчитися і розвиватися, нове коло спілкування і часом навіть нова професія і кар'єра.


Знаєте іноземні мови? Можете писати статті? Займаєтесь рукоділлям? Ви керуєте авто? Фотографувати? У вас є ідеї, які ви хочете реалізувати? Ви просто відповідальна людина, що має бажання допомогти? Тоді вам обов'язково сподобаються наші волонтерські проекти!Як стати волонтером?


Доброволець - це покликання нести радість і щастя тим, хто цього потребує, це покликання, яке не залежить від статі, віку і освіти. Саме тому, якщо відчуваєте в собі сили і бажання нести добро і отримувати від цього задоволення, якщо Ви хочете бути корисним, якщо для Вас головне - подяка людей, яким Ви допомогли - ласкаво просимо в нашу дружну сім'ю!


Ставши волонтером, Ви не тільки допоможете іншим людям, а й отримаєте безліч переваг для себе, а саме:
На сьогоднішній день наші волонтери спілкуються в соціальних мережах, беруть участь в проектах і заходах «Благодійного фонду З турботою у серці». Для того щоб стати волонтером не потрібно присвячувати цьому весь свій час, досить буде декількох годин в тиждень. Ми завжди раді новим людям в нашій команді! Якщо у вас є ідеї або просто бажання допомогти тоді ви точно за адресою!


Заповніть анкету і в найкоротші терміни ми з вами зв'яжемося!

Заповніть анкету волонтера

Я хочу допомогти наступними навичками:


Написання та редагування статей
Програми по збору коштів
Допомога з фотографіями та відео (зйомки, редагування)
SMM
Участь у масових заходах в якості волонтера
Інше (вказую у повідомленні)

Я можу допомагати в якості волонтера виконуючи наступну роботу:

Коректний формат "name@domainname"Вгору